درباره ما

مجموعه شرکت ها و کارخانجات نولته با  دارا بودن سابقه 85 ساله در صنعت آلمان، یکی از سردمداران تولید و صادارات صنایع چوبی بالاخص کابینت های پیش ساخته می باشند.
 نولته از سال 1955 صادارات  سرویس های خواب و از سال 1958 ارائه سیستم های آشپزخانه خود را آغاز کرده است. امروزه نولته با تولید روزانه بالای 1500 آشپزخانه مجزا جزو سه تولیدکننده برتر سیستم‌های آشپزخانه می باشد.
تمامی محصولات این مجموعه 100درصد در آلمان تولید گشته و به اقصی نقاط جهان صادر می شوند؛ شعار "ساخت آلمان - Made in Germany" که خود ضامن کیفیت و بیانگر تکنولوژی استفاده شده در محصول است، تعهدی است که می توان نتیجه آن را در تک تک محصولات این مجموعه مشاهده کرد.
شرکت بازرگانی سیهاوی، نماینده انحصاری نولته  آلمان در ایران می باشد و مانند همیشه افتخار ارائه بهترین ها را برای بهترین ها کسب کرده است.
زنجیره فروش و خدمات پس از فروش درخشان شرکت سیهاوی، با ارائه بهترین و برترین سرویس ها این بار محصولات نولته را نیز در زمره محصولات تحت پوشش خویش قرار داده و تمام محصولات نولته در ایران دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد که انحصاراً با ضمانتنامه سیهاوی ارائه می گردد.